Oferta dla klubów

 

Szanowni Państwo,

 

W sporcie wyczynowym, a także rekreacji, bardzo istotną, lecz często lekceważoną rolę odgrywa zdrowie zawodnika. Tylko sportowiec w pełni sił fizycznych i psychicznych jest w stanie wnieść maksimum swych umiejętności oraz wykorzystać wszystkie swoje predyspozycje dla dobra drużyny. Dlatego w trosce o zawodników Waszego Klubu, firma Sport Medical Rehabilitacja proponuje Państwu współpracę w zakresie fizjoterapii i odnowy biologicznej.

Swoją działalność firma rozpoczęła w 1997 roku i od samego początku specjalizowała się w dziedzinie rehabilitacji sportowej. Połączenie pasji i wykształcenia dało podstawy do rozwoju firmy w tym kierunku, a poprzez współpracę między innymi z drużyną piłkarzy KSZO Ostrowiec, drużyną siatkarek AZS KSZO, ugruntowaliśmy swoją pozycję nie tylko w mieście, ale również w regionie.

Badając potrzeby klienta i jednocześnie obserwując osiągnięcia nowoczesnej fizjoterapii, firma Sport Medical Rehabilitacja oferuje kompleksową i efektywną usługę przyspieszającą powrót do pełnej sprawności fizycznej sportowca.


Proponujemy możliwość wyboru formy współpracy jak niżej:

Pojedynczy zabieg wg poniższego cennika, płatny na wystawionego rachunku po wykonaniu zabiegu:

oferta dla klubów sportowych

oferta dla klubów sportowych

 

 Każdorazowa opłata przez zawodnika na podstawie rachunku wystawionego po zakończeniu zestawu zabiegów (patrz tabela poniżej)

oferta dla klubów sportowych 

Opłata stała miesięczna w uzgodnionej wysokości na podstawie umowy o dzieło, obejmująca kompleksową opiekę rehabilitacyjną kontuzjowanych zawodników.

Szczegółowe warunki do uzgodnienia.

Profesjonalne zabezpieczenie medyczne zawodów sportowych.

 Liczymy na Państwa zainteresowanie i chęć współpracy.